Wrzuć na ruszt!

Organizowanie grilla w każde święto czy dzień wolny od pracy powoli staje się naszą polską tradycją. Sezon grillowy niezmiennie (bez względu na kaprysy pogody) otwiera majówka, której nieodłącznym elementem są kiełbaski z rusztu, zapiekane warzywa, a Panom na ogół towarzyszy w tym zestawie jeszcze piwo. Jak urządzić udaną imprezę przy grillu? Oczywiście z pomocą Stokrotki!

Więcej

Wielkanoc to święto radości

Wiosna zaczyna rozkwitać swoimi najpiękniejszymi barwami, zieleń jest wszechobecna, budzi się do życia, dając energię również wszystkim dookoła. To doskonała okazja do spędzenia ze sobą czasu, pogłębienia rodzinnych więzi.

Więcej

Raz, dwa, trzy – BIEGAMY!

Wiosna nadchodzi, a wraz z nią nowa energia! Spożytkować ją można na wiele sposobów: idąc na spacer, sprzątając, pracując w ogródku lub wypoczywając w parku. My proponujemy bardziej sportowe podejście do wiosennej aury - zaczynamy bieganie!

Więcej

Walentynki

Dzień Świętego Walentego obchodzimy 14 lutego. To wyjątkowy dzień dla zakochanych, którzy świętują go, przesyłając sobie kartki, wyrazy miłości oraz dowody sympatii. Najlepsze prezenty dla ukochanej osoby znajdziesz w Stokrotce - sprawdź naszą walentynkową ofertę!

Więcej

Wesołych Świąt życzy Stokrotka

Mróz, śnieg skrzypiący pod butami, kolorowa choinka i aromaty dochodzące z kuchni... Ty też czujesz, że Święta tuż tuż? W przygotowaniach do rodzinnej uczty pomaga Stokrotka - nasza oferta zaspokoi wszystkie potrzeby Twoje i Twojej rodziny. Pobierz Katalog Świąteczny i poczuj "czar świątecznych okazji" w Stokrotce. Oferta dostępna w dniach 11-31 grudnia 2014.

Więcej

Mikołaj kupuje w Stokrotce!

„6 grudnia już za pasem! Sprawdź jakie niespodzianki szykuje z tej okazji Stokrotka. Pobierz Katalog Mikołajkowy obowiązujący w naszych supermarketach lub plakat z produktami dostępnymi w sklepach formatu market. Akcja trwa od 20 listopada.”

Więcej
Jesteś zainteresowany WSPÓŁPRACĄ? Podaj numer, na pewno oddzwonimy!