Umowa franczyzowa jest dokumentem pieczętującym współpracę Franczyzobiorcy z siecią Stokrotka i gwarantującym realizację elementów pakietu franczyzowego. W przystępnej formie regulujemy wzajemne prawa i obowiązki stron, dając jednocześnie bardzo konkurencyjne warunki współpracy w ramach franczyzy Stokrotki.

   

Współpraca ze Stokrotką krok po kroku:

   

 

W pierwszej kolejności skontaktuj się z naszym działem franczyzy – tu uzyskasz order an essay uk odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

krotek_biegnacy_po_swoje_oczyA ODWROT
krotek_biegnacy_po_swoje_oczyA

 

Umów się na spotkanie z Menadżerem – on przedstawi szczegółowo ofertę franczyzową sieci, oceni potencjał Twojej lokalizacji lub pomoże w znalezieniu odpowiedniej placówki.

 

Kolejnym etapem nawiązywania współpracy jest podpisanie Umowy Przedwstępnej oraz przygotowanie dostosowanej do lokalu Franczyzobiorcy aranżacji przestrzeni sklepu.

krotek_biegnacy_po_swoje_oczyA ODWROT
psotek PRZYBIJA DEALA

 

Po dopełnieniu wszystkich formalności podpisywana jest Umowa Franczyzowa, a następnie przy pomocy ze strony Stokrotki Twój sklep jest dostosowywany do standardów sieci, wyposażany, towarowany i otwierany pod nowoczesnym i znanym Klientom logo Stokrotka.


Jesteś zainteresowany WSPÓŁPRACĄ? Podaj numer, na pewno oddzwonimy!