Polomarket, Dino i Mila na celowniku Stokrotki? – artykuł w „Wiadomościach Handlowych”

Stokrotka analizuje różne opcje strategiczne, które pozwolą jej na skokowy rozwój w ciągu najbliższych 2 lat. Lubelska sieć nie wyklucza przejęcia detalisty mającego 1 mld zł rocznych przychodów lub więcej. Byłby to fundament dla stworzenia silnego polskiego detalisty, mogącego realnie konkurować z zagranicznymi gigantami. (...)

Więcej

„Polska Stokrotka bije zagraniczną konkurencję” – artykuł w „Przewodniku Franczyzowym”

Mocna rynkowa pozycja sieci, własna logistyka, bardzo pozytywne opinie klientów i polski kapitał przekonały Marka Bielika do przystąpienia do Stokrotki. Zmiana szyldu zaowocowała 20-proc. wzrostem obrotów. (...)

Więcej

Stokrotka wspiera franczyzobiorców – supermarket w Szepietowie

Niektóre firmy proponują franczyzobiorcom przystąpienie do różnych szyldów, w zależności od lokalizacji sklepu. W Stokrotce nie ma takich rozróżnień. Opracowany przez sieć model sprawdza się zarówno w centrum największych aglomeracji, jak i w małych, gminnych miejscowościach. (...)

Więcej

Tłumy na otwarciu marketu w Lublinie

Rzesze klientów, którzy stawili się na otwarciu marketu na ulicy Ułanów w Lublinie zaskoczyły nawet samego właściciela. Atrakcyjne promocje przyciągnęły tłumy, a produkty z gazetki sprzedawały się jak świeże bułeczki. Okoliczni mieszkańcy przyznają, że czekali na sklep, do którego będą mieli blisko po świeże mięso i wędliny, ciepłe pieczywo i bogaty asortyment w dobrych cenach. Market na Ułanów zaprasza na zakupy!

Więcej

Wrzesień pod znakiem marketów – Lublin

Na ulicy Jana Kiepury 5a w Lublinie można znów robić zakupy! Po zamknięciu sklepu innej sieci w tej lokalizacji, budynek świecił pustkami. Wszystko zmieniło się 5 września, kiedy to energiczna właścicielka otworzyła swój market pod logo Stokrotka. Mimo braku doświadczenia w handlu, Pani Marlena świetnie poprowadziła swój zespół, zyskując rzesze stałych klientów już od pierwszego dnia funkcjonowania sklepu.

Więcej

Latem Stokrotki kwitną w mazowieckim

Zaledwie 27 lipca świętowaliśmy otwarcie nowego marketu w miejscowości Troszyn, a już 22 sierpnia pod nasze logo właściciel włączył swój kolejny sklep - tym razem w Lubotyniu. Serdecznie witamy w sieci Stokrotka!

Więcej

11 czerwca – otwarcie marketu w Łodzi

11 czerwca w Łodzi otworzyła się kolejna Stokrotka - tym razem w formacie market. Sklep powstał w miejscu dawnego "lokalnego spożywczaka", jednak teraz przyciąga Klientów, a to dzięki poprawie jakości i wyboru asortymentu. Świeże mięso, aromatyczne pieczywo, pyszne warzywa i owoce - to zmiany, które zostały docenione przez okolicznych mieszkańców. A także nowy wizerunek sklepu, który stał się nowoczesny i cieszy oko każdego klienta. Sprawdź, jak teraz robi się zakupy na ulicy Wielkopolskiej!

Więcej

Kolejny market Stokrotka na Pomorzu

28 sierpnia w Rosnowie w powiecie koszalińskim powstała kolejna Stokrotka w formacie market. To już drugi sklep pod naszym brandem prowadzony przez jednego właściciela. Najwyraźniej współpraca z siecią kwitnie!

Więcej

Otwarcie nowego sklepu w Górze Puławskiej

9 maja w Górze Puławskiej, przy ulicy Parkowej 3 powstała zupełnie nowa Stokrotka. Market prowadzony przez Panią Jolę rozkwita z dnia na dzień, goszcząc swoich klientów ciepłymi bułeczkami prosto z pieca, świeżym mięsem i kolorowym stoiskiem owocowo-warzywnym. W markecie w Górze Puławskiej nasi klienci zjedzą też pysznego hot-doga, przygotowywanego na miejscu z największą pieczołowitością. Smacznego!

Więcej

Pierwsza Stokrotka market w Koszalinie

Już od 16.04 mieszkańcy Koszalina mogą cieszyć się nowym sklepem w swoim mieście. Na ulicy Wańkowicza zakwitła Stokrotka. Sklep już pierwszego dnia ściągnął rzesze klientów, spragnionych nowości i atrakcyjnych promocji.

Więcej
Jesteś zainteresowany WSPÓŁPRACĄ? Podaj numer, na pewno oddzwonimy!