Strona główna Aktualności Stokrotka laureatem prestiżowego konkursu
section divider

Aktualności

Stokrotka laureatem prestiżowego konkursu

franczyza-stokrotka-supermarket-siec-sklepow-d.jpg

Lubelska sieć sklepów Stokrotka została nagrodzona w prestiżowym konkursie "Retailer of the Year 2017. Wybrany przez dostawców". Podczas uroczystej gali, która odbyła się podczas kongresu Poland & CEE Retail Summit w Warszawie firma zdobyła wyróżnienie w kategorii "Supermarkety".

 

Konkurs Retailer of the Year nagradza najlepsze sieci detaliczne i hurtowe. To jedyne na rynku wyróżnienie przyznawane sieciom handlowym przez ich dostawców.

 - To dla nas bardzo ważna nagroda, tym bardziej, że przyznają ją dostawcy, którzy w swojej ocenie biorą pod uwagę wiele różnych aspektów. Od początku działalności zależało na tym, aby stworzyć dogodne warunki do współpracy zarówno z naszymi lokalnymi, jak i ogólnopolskimi partnerami. Cieszymy się, że nasze działania są doceniane przez dostawców, a jednocześnie traktujemy tę nagrodę jako motywację do dalszej, solidnej pracy - tłumaczy Cezary Baran z zarządu Stokrotki.

Sieć Stokrotka to jedna z najdynamiczniej rozwijających się sieci w naszym kraju. Tylko w zeszłym roku uruchomiła prawie 80 nowych sklepów.

Obecnie Stokrotka posiada 440 sklepów w formatach supermarketów i marketów zlokalizowanych na osiedlach, w minicentrach i galeriach handlowych.

Rozpoczęty rok będzie dla Stokrotki jeszcze bardziej intensywny, bowiem sieć planuje otworzyć ponad 100 nowych sklepów w całej Polsce.

 

Źródło:

www.lublin.wyborcza.pl

 


Powrót
banner