Strona główna Aktualności Nowa kampania marketingowa Stokrotki promująca...
section divider

Aktualności

Nowa kampania marketingowa Stokrotki promująca pieczywo.

 

 

 

Rozpoczęła się kampania promocyjna Stokrotki pod nazwą „Pieczywo ze świeżego ciasta prosto z pieca”. Poprzez prowadzone działania komunikacyjne firma podkreśla najlepszą jakość pieczywa, dostępnego w jej sklepach.

 

– W ostatnim czasie można zauważyć powrót do tradycyjnego wypieku pieczywa. Konsumenci zaczęli doceniać smak, zapach prawdziwego chleba przypominającego dawne wypieki, przygotowywane według tradycyjnych, sprawdzonych receptur. W odpowiedzi na ten trend, w naszych działaniach komunikacyjnych chcemy podkreślić, że pieczywo dostępne w sklepach sieci Stokrotka jest zrobione z ciasta, które nigdy wcześniej nie było mrożone,  z lokalnych piekarni. Dzięki temu, że nasze piece pracują od rana do wieczora, klienci Stokrotki każdego dnia mogą cieszyć się gorącym, świeżym, wysokiej jakości pieczywem, wypiekanym na miejscu w sklepie – mówi Magdalena Milewska, kierownik Działu Marketingu w Stokrotka Sp. z o.o. 

Kampania jest prowadzona na skalę ogólnopolską i obejmuje spoty telewizyjne oraz działania komunikacyjne z wykorzystaniem własnych nośników firmy.
 
– Na potrzeby tej kampanii będziemy prowadzić szerokie działania z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji. Informacje na ten temat pojawią się w na naszej stronie internetowej, materiałach POS w sklepach, gazetkach promocyjnych oraz profilach social media – dodaje Magdalena Milewska.

 

Źródło:

www.portalspozywczy.pl

stokrotka-pieczywo-ze-swiezego-ciasta-wypiekan.png
stokrotka-pieczywo-ze-swiezego-ciasta-franczyz.jpg

Powrót
banner
Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności