Strona główna Aktualności Połączenie Stokrotki z Aldikiem - Łączymy...
section divider

Aktualności

Połączenie Stokrotki z Aldikiem - Łączymy siły, zwiększamy korzyści!

 

Współpraca Stokrotki z Aldikiem — korzyści dla Klientów

Wierzymy, że ścisła kooperacja zawsze potrafi przynieść obopólne korzyści. Dotyczy to nie tylko przedsiębiorców, którzy współpracują z nami na zasadzie franczyzy, ale również sieci marketów i supermarketów Stokrotka, które połączyły się ze sklepami Aldik. Efektem synergii jest większa liczba sklepów, które gwarantują zarówno nowe miejsca pracy, jak i różnorodność produktów zewnętrznych producentów i naszej marki HOME.

 

Chrupiące pieczywo dostępne przez cały dzień

Począwszy od produktów pierwszej potrzeby, w sklepach Stokrotka można znaleźć różnego rodzaju pieczywo wyrabiane z ciasta w lokalnej piekarni i wypiekane na miejscu. To pewność zawsze świeżych i chrupiących artykułów piekarniczych.

 

Owoce i warzywa – dobre, bo polskie

Wspieramy krajową gospodarkę, dlatego dzięki połączeniu sklepów Stokrotka z Aldikiem znacznie wzrosła liczba polskich dostawców, którzy do marketów i supermarketów dostarczają świeże, pełne witamin warzywa i owoce dorastające na naszej polskiej ziemi.

 

Świeżo mięso od polskich dostawców

Każdego dnia, od poniedziałku do soboty, przywożone jest świeże mięso, które pochodzi od sprawdzonych polskich dostawców. To gwarancja smaku i jakości każdego kawałka!

 

Lady serwisowe pełne dobrodziejstw

Duże lady serwisowe są obsługiwane przez kompetentny zespół, który zawsze chętnie pomoże wybrać idealny produkt i przygotować go tak, by jak najdłużej zachował swoją świeżość.

 

Słodkości na deser

W ofercie marketów i supermarketów Stokrotka dostępne są też pyszne słodkie wypieki – m.in. ciasteczka i ciasta z owocami, kremem lub polewą. Polecamy je Klientom, którym brakuje czasu na przygotowanie własnych wyrobów cukierniczych, a chcą zjeść smakowity deser.

 

Produkty polecane przez naszych specjalistów

Pomagamy w codziennych zakupach, dlatego na specjalnie oznaczonych regałach każdy nasz Klient odnajdzie produkty polecane przez specjalistów ze Stokrotki. Warto w tym miejscu wyróżnić wina, które są obowiązkowym składnikiem wielu dań z całego świata. To pewność, że pomysły na obiad nigdy się nie wyczerpią, a one same będą smakować tak, jak z najlepszych restauracji z ich rodzimego kraju.


Powrót
banner