Strona główna Aktualności Rozpoczęcie współpracy franczyzowej z...
section divider

Aktualności

Rozpoczęcie współpracy franczyzowej z Nałęczowską Spółką Handlową.

franczyza-stokrotka-naleczowska-spolka-handlow.jpg

Nałęczowska Spółka Handlowa prowadzi obecnie na terenie woj. lubelskiego cztery placówki handlowe pod marką Alibi, które znajdują się w Bełżycach, Karczmiskach, Żyrzynie oraz w Nałęczowie. Zmiana logo obejmie wszystkie sklepy. 

– Jesteśmy w takim momencie rozwoju firmy, w którym potrzebujemy większego wsparcia w postaci silnego brandu, aby móc szybciej otwierać nowe lokalizacje, nie ustępując ofertą konkurencji. Stokrotka to sieć handlowa bardzo dobrze postrzegana na Lubelszczyźnie, a to jest obszar naszego działania. Przyłączając się do ogólnopolskiej sieci handlowej, możemy korzystać z doskonałego zaplecza logistycznego, marketingowego i sprzedażowego – mówi Paweł Romanek, dyrektor ds. handlowych NSH Sp. z o.o.

Łączna powierzchnia sklepów, które rozpoczną działalność z logo Stokrotki wynosi niemal 1.500 mkw. Od 22 lutego pod nowym szyldem funkcjonuje już sklep w Żyrzynie. Na 15 marca wyznaczona jest również data uruchomienia „Stokrotki” w Karczmiskach. Sklep w Bełżycach będzie otwarty w drugim kwartale, a w Nałęczowie do końca 2018 roku. Pod marką Alibi w dalszym ciągu działać będzie drogeria w Nałęczowie. Firma rozważa już kolejne lokalizacje m.in. w Nowodworze w powiecie ryckim, które otwierane będą już jako Stokrotki w formule franczyzowej. 

 

– Postanowiliśmy współpracować w oparciu o system franczyzowy Stokrotki, dzięki któremu firma nie wiążąc się kapitałowo może korzystać z szansy, jaką daje obecność na rynku w ramach dużej sieci handlowej z rozpoznawalną marką. Dla nas firma to majątek oraz ludzie i tutaj pozostajemy całkowicie niezależni, sami zarządzając tym biznesem – dodaje Paweł Romanek.

– Przystępując do franczyzy nasi partnerzy otrzymują wymierne korzyści na każdym etapie prowadzenia działalności. Oferujemy pełne wsparcie, kompleksową wiedzę i narzędzia, które pomogą im osiągnąć sukces na rynku handlu detalicznego – podkreśla Dariusz Kalinowski, prezes zarządu Stokrotka Sp. z o.o.

 

Źródło:

dlahandlu.pl


Powrót
banner