Strona główna Korzyści Korzyści finansowe
section divider

Korzyści finansowe

Rozpoczęcie własnej działalności w oparciu o sieć sklepów spożywczych Stokrotka to szereg korzyści zarówno dla przedsiębiorcy, jak i jego klientów. Tutaj dowiesz się więcej na temat możliwości finansowych, jakie możesz osiągnąć dzięki systemowi franczyzowego proponowanemu przez naszą markę.

 

Sklep franczyzowy a korzyści finansowe

 

Jako przedsiębiorca otwierający sieciowy sklep spożywczy masz pełną niezależność pod względem swobody działań biznesowych, samodzielności w podejmowaniu decyzji, a także możliwości samodzielnego kreowania polityki cenowej asortymentowej.

Otrzymując licencję i pełne wsparcie marketingowe sam dobierasz produkty, które sprzedajesz w swoim lokalu. Dzięki temu nie musisz się martwić o zaprojektowanie oraz stworzenie własnych materiałów reklamowych, co często związane jest z bardzo wysokimi kosztami.

Walory płynące z systemu franczyzowego to także możliwość otrzymania dofinansowania na start oraz limit kupiecki. Z nimi nie musisz posiadać dużej sumy pieniędzy, jakiej wymaga otworzenie własnego biznesu oraz kupno niezbędnego asortymentu.

Do bezpośrednich korzyści finansowych, jakie możesz osiągnąć współpracując z siecią Stokrotką są atrakcyjne ceny zakupu produktów spożywczych, których marże detaliczne ustalasz samodzielnie.

Dodatkowym atutem są długie terminy płatności oraz atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń, które pomogą Ci osiągać coraz lepsze wyniki rozwoju swojego przedsiębiorstwa.