section divider

Narzędzia IT

Jak każda współczesna działalność, również prowadzenie lokalu, jakim jest sklep franczyzowy sieci Stokrotka, wymaga umiejętności obsługi różnego rodzaju narzędzi IT. Brzmi jak zupełna nowość? Nie martw się, dzięki profesjonalnym szkoleniom informatycznym dowiesz się wszystkiego, co niezbędne do pracy w swoim lokalu spożywczym.

Jako sieć sklepów franczyzowych, udostępniamy naszym beneficjentom szeroki zakres rozwiązań, które latami wypracowaliśmy jako nasze indywidualne standardy operacyjne. W ich ramach mieści się nie tylko dostęp do atrakcyjnych warunków współpracy, ale także profesjonalnego doradztwa, wsparcia marketingowego, sprawnego systemu logistycznego oraz narzędzi IT.

W ramach wsparcia informatycznego oferujemy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań, umożliwiających obsługę klienta na najwyższym poziomie. Udostępniamy niezbędne narzędzia oraz oprogramowanie, dzięki któremu praca z urządzeniami przestanie być koniecznością, a okaże się miłym urozmaiceniem pośród codziennych obowiązków w lokalu spożywczym.

Proponowane przez nas rozwiązania zapewniają najwyższy poziom obsługi oraz bezpieczeństwa, chroniąc Twoje dane i umożliwiając wykonywanie regularnych analiz swoich zysków i wydatków.

Masz dodatkowe pytania dotyczące naszego wsparcia informatycznego? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 515 110 003 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego w dole strony. Będziemy zaszczyceni mogąc przedstawić szczegółową ofertę rozwiązań IT dla sieci sklepów franczyzowych Stokrotka.