Strona główna Korzyści Pomoc na każdym etapie współpracy
section divider

Pomoc na każdym etapie współpracy

Rozpoczynając swoją własną działalność z siecią sklepów franczyzowych Stokrotka gwarantujemy pomoc na każdym etapie współpracy. Od wyboru najbardziej atrakcyjnej oferty i niezbędnych szkoleń, aż po wsparcie marketingowe oraz z zakresu IT – wszystko to oferujemy, abyś mógł cieszyć się z własnego biznesu z profesjonalnym wsparciem.

 

Na jaką pomoc możesz liczyć?

 

Pierwszą rzeczą, w jakiej możemy służyć profesjonalnym wsparciem jest opracowanie oferty, która najlepiej spełni Twoje potrzeby i oczekiwania. Kontaktując się z naszymi doradcami otrzymasz wszystkie niezbędne informacje, w oparciu o które zdecydujesz się na jeden z rodzajów współpracy. Kolejnym krokiem jest wybranie odpowiedniego lokalu. Możesz zaproponować wybrany przez siebie, ale możesz także liczyć na naszą pomoc w znalezieniu odpowiedniej placówki. Wesprzemy Cię także finansowo dzięki dofinansowaniu na start, które gwarantuje niezbędne środki do zakupu pierwszych produktów oraz wyposażenia Twojego własnego sklepu.

Po podpisaniu umowy otworzysz swój własny sklep franczyzowy z naszą profesjonalną pomocą. Przed otwarciem lokalu niezbędne jest wykonanie inwentaryzacji oraz przygotowanie aranżacji, w których możesz liczyć na nasz zespół specjalistów. Dzięki doświadczeniu oraz fachowej wiedzy doskonale wiemy, jak tworzyć przestrzeń funkcjonalną, bezpieczną i estetyczną. Jako właściciel sklepu franczyzowego nie musisz także martwić się o materiały reklamowe. Otrzymasz od nas gotowe ulotki, gazetki oraz billboardy (oczywiście są one regularnie aktualizowane i dostarczane do Twojego lokalu).

Na każdym etapie współpracy możesz także liczyć na profesjonalne wsparcie z zakresu szkoleń dla franczyzobiorców oraz doradztwa przy zarządzaniu marżą czy asortymentem.