Strona główna Korzyści Profesjonalny marketing
section divider

Profesjonalny marketing

Rozpoczynając swój biznes ze Stokrotką nie musisz martwić się o własne materiały marketingowe. W ramach współpracy z siecią franczyzowych sklepów spożywczych udostępniamy wszelkiego rodzaju materiały promocyjne i reklamowe, które będziesz mógł umieścić w swoim lokalu. Doskonale wiemy, że odpowiedni kontakt z klientem jest źródłem sukcesu, dlatego oferujemy pełną gamę rozwiązań, dostosowanych do Twojej grupy potencjalnych klientów.

Profesjonalny marketing, który proponujemy obejmuje regularną dostawę gazetek w atrakcyjnej szacie graficznej, w której Twoi klienci będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą produktową. Twój sklep franczyzowy co tydzień ma zagwarantowane także billboardy z najświeższymi nowościami w asortymencie marki. W ramach współpracy otrzymasz także szereg innych, profesjonalnych materiałów takich jak katalogi, ulotki czy plakaty.

Poza drukowanymi materiałami marketingowymi zapewniamy także usługę kolportażu w okolicy Twojego lokalu, aby zdobyć dla Ciebie coraz większą grupę klientów.

Możesz liczyć na naszą pomoc także w kwestii bardziej tradycyjnych źródeł reklamy jak np. ta w radiu lub telewizji o zasięgu ogólnopolskim.

Aby jednak wyjść naprzeciw swoim klientom proponujemy także liczne programy lojalnościowe, dzięki którym będą oni mogli skorzystać z atrakcyjnych ofert oraz nagród rzeczowych.

Jeśli masz więcej szczegółowych pytań dotyczących naszego profesjonalnego wsparcia reklamowego serdecznie zapraszamy do kontaktu! Będziemy zaszczyceni mogąc pomóc Ci wybrać formę promocji, która najlepiej sprawdzi się w Twoim sklepie franczyzowym Stokrotka.