Strona główna Korzyści Sprawdzone standardy
section divider

Sprawdzone standardy

Działamy w oparciu o sprawdzone standardy, dzięki czemu Twój sklep franczyzowy będzie objęty opieką profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

W ramach naszej działalności udostępniamy pełen zestaw pomocy oraz systemów, dzięki którym rozwinięcie własnego biznesu i zyskanie coraz większego grona klientów staje się niezwykle łatwe.

Na samym początku współpracy otrzymujesz od nas fachową pomoc z zakresu weryfikacji, czy wybrany przez Ciebie lokal ma potencjał. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku możesz także otrzymać dofinansowanie na start, z którym zdecydowanie łatwiej będzie Ci otworzyć swój własny sklep franczyzowy.

Po rozpoczęciu współpracy otrzymasz stałą opiekę doświadczonego doradcy sklepu oraz wsparcie grupy otwarciowej w momencie rozpoczynania działalności, ale także w trakcie jej trwania. Dzięki naszym doradcom dowiesz się, w jaki sposób aranżować wystrój swojego lokalu, jak zarządzać salą sprzedaży, a także jakie produkty zamawiać dla zyskania największego grona zadowolonych klientów.

W ramach sprawdzonych standardów naszej pracy proponujemy także profesjonalne szkolenia z zakresu obsługi klienta, wsparcie IT w zakresie sprzętowym i software’owym czy kontakt z centralą za pomocą dedykowanej platformy komunikacyjnej. Regularnie wykonujemy także monitoring konkurencji, aby móc natychmiastowo reagować na wszystkie zmiany pojawiające się na rynku.

Masz pytania dotyczące naszych sprawdzonych standardów? Zachęcamy do kontaktowania się z nami pod numerami 515 110 003 oraz (81) 746 07 25 lub mailowo franczyza@stokrotka.pl.