section divider

System dostaw

Niezależność, korzystne warunki finansowe czy wsparcie na każdym etapie współpracy to nie jedyne korzyści, jakie oferuje sklep franczyzowy. Obsługujemy także system dostaw dopasowany do potrzeb Twojego lokalu tak, aby Twoi klienci zawsze mogli cieszyć się najwyższej jakości produktami w atrakcyjnych cenach. Sprawdź i przekonaj się, że to rozwiązanie idealne na stworzenie własnego biznesu w Twojej lokalizacji.

 

Sprawny system dostaw

 

Dzięki rozbudowanej sieci logistycznej zapewniamy obsługę Twojego sklepu franczyzowego nawet 6 dni w tygodniu. Stała dystrybucja towaru gwarantuje produkty świeże i najwyższej jakości, co docenili już klienci w całej Polsce. Wystarczy, że przekażesz nam swoje zamówienie, a my zrealizujemy je terminowo i kompleksowo w każdej lokalizacji.

Co możesz zamawiać? Wszystko, co znajduje się w naszej bogatej ofercie asortymentowej, a także wszystkie nowości rynkowe. Dzięki temu gwarantujesz swoim klientom atrakcyjny wybór produktów, które będziesz miał na swoich półkach jako pierwszy. Możesz skorzystać także z oferty dostawców regionalnych, co podniesie prestiż oraz jakość oferowanego asortymentu.

Jak rozliczasz się za zrealizowane zamówienie? W sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Na start otrzymujesz dofinansowanie oraz limit kupiecki. Dzięki temu, że będziesz częścią sieci sklepów franczyzowych Stokrotka otrzymujesz także atrakcyjne ceny zakupu oraz długie terminy płatności. W połączeniu z możliwością generowania wysokich marż detalicznych gwarantujesz sobie komfort pracy i zamówień bez względu na okoliczności.