section divider

Szkolenia

Rozpoczynając swoją współpracę ze Stokrotką wcale nie musisz być znawcą rynku handlowego. Aby cieszyć się szerokim gronem zadowolonych klientów oferujemy profesjonalne szkolenia, na których dowiesz się wszystkiego, co niezbędne do prowadzeniu własnego sklepu. Szeroki zakres kompetencji oraz opanowanego materiału pozwoli Ci się rozwijać i poszerzać horyzonty.

 

Szkolenia dla franczyzobiorców

 

Oferujemy profesjonalne kursy zarówno dla Ciebie, jak i Twoich pracowników, na których dowiecie się wszystkiego od obsługi klienta, przez aranżację sklepu, aż po zarządzanie marżą i asortymentem.

Sklep franczyzowy Stokrotka to zatem nie tylko możliwość otwarcia własnego biznesu pod skrzydłami dobrze znanej i cenionej w Polsce marki, ale także szereg korzyści finansowych i edukacyjnych, dzięki którym masz szansę stać się jeszcze lepszym handlowcem. Dzięki profesjonalnemu kursowi prowadzonego przez naszych specjalistów zostaniesz wprowadzony do świata naszych standardów operacyjnych, systemów logistycznych, infrastruktury komputerowej oraz zarządzania sprzedażą we własnym lokalu. Sprawdź pełną ofertę i przekonaj się, że Stokrotka to sieć, w której warto się rozwijać.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty szkoleń możliwych w ramach systemu sieci lokali spożywczych Stokrotka? Zadzwoń lub napisz, a my rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości i zaproponujemy wsparcie, którego szukasz! Z niecierpliwością czekamy na Twój kontakt pod numerami 515 110 003 oraz (81) 746 07 25 lub na mailu franczyza@stokrotka.pl.