Strona główna Współpraca
section divider

Współpraca

Franczyza Stokrotki to najlepsza droga rozwoju dla Twojego sklepu!

Zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorców prowadzących już działalność gospodarczą w dziedzinie handlu FMCG, jak i osoby bez doświadczenia, chętne do założenia własnego biznesu.

Wymagania:

  • atrakcyjność lokalizacji (potencjał konsumencki, otoczenie konkurencyjne, parking – dodatkowy atut)

  • potencjał finansowy niezbędny do wdrożenia standardów sieci.

Jesteś zainteresowany otworzeniem własnej działalności na zasadzie franczyzy lub już prowadzisz biznes w dziedzinie handlu FMCG i chcesz nawiązać z nami współpracę? Stokrotka to doskonały pomysł zarówno dla już działających na rynku przedsiębiorców, jak i osób szukających niezależności i gotowych na otworzenie własnego biznesu – nawet bez doświadczenia! Dlaczego? Ponieważ jako sieć sklepów spożywczych Stokrotka dbamy o to, aby nasi partnerzy zostali przeszkoleni z każdego rodzaju działań, jakich wymaga prowadzenie swojego lokalu.

 

Czego wymagamy do współpracy

Tego, czego najbardziej potrzebujesz to chęć założenia lub rozwoju własnej działalności opartej o system franczyzowy w sieci Stokrotka. Będziesz potrzebował także miejsca, w którym otworzysz sklep spożywczy. Nie musisz mieć całości sumy na jego zakup, ponieważ oferujemy atrakcyjne dofinansowanie na start. Niezbędny będzie Ci jednak pewien potencjał finansowy do wdrożenia standardów sieci. Na co zwracać uwagę przy wyborze lokalizacji? Przede wszystkim na potencjał konsumencki, bliskość i ilość konkurencji, a także dodatkowe aspekty, które podnoszą potencjał wybranego przez Ciebie sklepu spożywczego: parking, połączenia komunikacyjne itp.

 

Co oferujemy w ramach współpracy

Ze strony sieci Stokrotka możesz również liczyć na profesjonalne szkolenia, pomoc z zakresu aranżacji wnętrza sklepu, dostarczenie materiałów promocyjnych i reklamowych, a także sprawdzony system logistyczny i standardy operacyjne. Krok po kroku pomożemy Ci stworzyć maksymalnie funkcjonalny i estetyczny lokal spożywczy, który zachwyci Twoich przyszłych klientów. Możesz także liczyć na pomoc doradcy na każdym etapie współpracy.

Franczyza - supermarket

 

Supermarket: 400 - 800 m2

Forma współpracy: Franczyza

 

 


Franczyza - market

 

Market: 150 - 400 m2

Forma współpracy: Franczyza

 

 


 

 

banner