Strona główna Współpraca Dofinansowanie na start
section divider

Dofinansowanie na start

Nie bez przyczyny wielu przedsiębiorców decyduje się na założenie własnego biznesu pod szyldem znanej i cenionej marki. Taki start okazuje się znacznie łatwiejszy, a tym samym korzystniejszy finansowo. Nasza propozycja różni się jednak nieco od znanych systemów franczyzy. Nie dość, że gwarantujemy Ci fachowe wsparcie handlowe oraz szeroki zakres narzędzi potrzebnych do tego, aby rozwinąć świetnie prosperującą firmę, to na dodatek otrzymasz od nas dofinansowanie na start. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz przekształcić własny prowadzony sklep spożywczy lub zacząć zupełnie od nowa i otworzyć Stokrotkę w swoim mieście. Nie zostawimy Cię w tym samego!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że założenie biznesu wymaga sporych nakładów finansowych. Są one niezbędne do tego, aby przysposobić lokal, przygotować się na przyjęcie towaru, zakupić niezbędne wyposażenie oraz zadbać o estetykę i bezpieczeństwo. A to i tak kropla w morzu potrzeb i zarazem wyzwań, przed jakimi stajesz jako przedsiębiorca. Jeśli postawisz na franczyzę ze Stokrotką, będziesz mógł pozbyć się części tego typu problemów. Służy temu dofinansowanie na START, które otrzymasz od nas na rozwój inwestycji. Przygotujemy dokładnie takie wsparcie, jakiego potrzebujesz, aby rozwinąć skrzydła w handlu detalicznym. To nie tylko pieniądze - to także gwarancja, że wszystko, co zaplanowałeś, zostanie zrealizowanie, a biznes rozpoczniesz z poczuciem wiatru w żaglach.

 

Wsparcie na START – co możesz zyskać?


To, na czym zależy nam najbardziej, to Twoja pewność, że wszystko zmierza w dobrą stronę. W utrzymaniu tak dobrego nastawienia niewątpliwie pomoże wsparcie finansowe na START, jakie oferujemy w ramach franczyzy. Co to dla Ciebie oznacza? Przed  podpisaniem  umowy  poznamy wszystkie Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Na tej podstawie przygotujemy dla Ciebie najlepsze możliwe warunki  dofinansowania i ustalimy, na jaką pomoc możesz liczyć tak aby przy pomocy tych dodatkowych środków sklep spelnial standardy Stokrotki i sprostal oczekiwaniom klientów. Nie pozostaniesz więc bez wsparcia - możesz liczyć na nasze zrozumienie.

 

Doskonałe warunki do rozwoju!


Wsparcie finansowe na START obejmuje pomoc, dzięki której dopniesz inwestycję na ostatni guzik. Wynegocjowane warunki, najlepsze z możliwych i dostosowane do Twoich potrzeb, umożliwią Ci zakup wyposażenia oraz przygotowanie wizualizacji sklepu. W ten sposób nie tylko odzwierciedlisz własny plan na biznes, ale na dodatek stworzysz lokal, obok którego klienci z pewnością nie przejdą obojętnie. Franczyza Stokrotki to również spore wsparcie w późniejszym czasie. Nie musisz przejmować się wyrównaniem należności za towar – zaproponujemy Ci długoterminowe spłaty rozłożone nawet na 42 dni. Wspólnie zastanowimy się również nad kredytem kupieckim. Poznaj wszystkie możliwości wsparcia finansowego, jakie proponujemy w ramach współpracy i zacznij rozwijać swój biznes już teraz!