Strona główna Współpraca Doradztwo przy zarządzaniu marżą i asortymentem
section divider

Doradztwo przy zarządzaniu marżą i asortymentem

Myślisz o założeniu własnego biznesu? Nie musisz zaczynać od zupełnie od nowa – skorzystaj z całego mnóstwa możliwości, jakie daje franczyza. Pierwsze kroki stawiaj z marką doskonale znaną i wybieraną ze względu na wysoką jakość obsługi, szeroki oraz atrakcyjny asortyment, a także znakomite i atrakcyjne ceny. Idą za tym same korzyści, a jedną z nich jest bez wątpienia profesjonalne doradztwo w zarządzaniu marżą oraz sprzedawanymi towarami. Decydując się na prowadzenie biznesu pod szyldem znanej i cenionej marki, takiej jak Stokrotka, zyskujesz nie tylko pewność i płynność finansową, ale także fachowe wsparcie naszych specjalistów do spraw handlu. Pozwól, że pokrótce zaprezentujemy Ci, na czym polega współpraca w zakresie zarządzania marżą i asortymentem i jak wiele korzyści z tego wynika.

Swoboda i pełne wsparcie w jednym

Prowadzenie sklepu, który wchodzi w sieć marketów Stokrotka, może stać się fascynującą przygodą! Z jednej strony otrzymujesz pełną swobodę w podejmowaniu decyzji dotyczących tego, jakiego typu asortyment będzie sprzedawany w prowadzonym przez Ciebie punkcie. Nic nie narzucamy – sam zarządzasz sklepem i sprzedawanym asortymentem. Z drugiej jednak strony nie pozostawiamy Cię samego z tak dużą odpowiedzialnością. Nie pozwolimy, abyś poczuł się zagubiony lub w pewnym momencie doszedł do ściany. Służymy naszym wieloletnim doświadczeniem na rynku. Przygotujemy dla Ciebie niezbędne zestawienia cenowe, podpowiemy, na jakiego typu asortyment warto postawić, aby zyskać zainteresowanie klientów, a ponadto omówimy zaproponowane zmiany oraz promocje z Tobą oraz pracownikami. Zyskujesz wiedzę, wsparcie, poradę i swobodę działania. A wszystko to dzięki franczyzie!

Zarządzaj asortymentem i marżą sklepu tak, jak chcesz

Rozwój biznesu to proces, który należy mieć pod stałą kontrolą. Nie wystarczy zamówić towar, rozłożyć go na półkach, ustalić ceny i sprzedawać. Należy stale urozmaicać asortyment, aby zachęcać potencjalnych klientów do zakupów, a tym samym wzmacniać ich lojalność. I w tym obszarze możesz liczyć na nas!

Będziemy regularnie proponować Ci nowy asortyment wskazując, które produkty są warte Twojej uwagi, a z których możesz bez żalu zrezygnować. Bierzemy przy tym pod uwagę specyfikę rynku, zapotrzebowania kupujących oraz lokalny charakter sklepu. Nie ominą Cię również żadne nowości Stokrotki - będziesz wiedział, kiedy w asortymencie pojawiły się produkty, które można promować jako atrakcyjne dla kupujących.

W rezultacie robimy wiele, abyś pod szyldem Stokrotki obserwował ciągły wzrost dochodów. Doradztwo przy zarządzaniu marżą oraz asortymentem ma na celu zagwarantowanie Ci płynności finansowej oraz uzyskanie stabilizacji w branży handlowej. Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz wiedzy, jaką dysponujemy jako marka oferująca franczyzę na dogodnych warunkach. Współpraca z nami do prawdziwa przyjemność wynikająca zarówno z ogromnej swobody w prowadzeniu sklepu, jak i możliwości korzystania z rad oraz doświadczenia tak znanej i doskonale prosperującej marki.