Strona główna Współpraca Korzyści finansowe
section divider

Korzyści finansowe

Gdy mówimy "franczyza", myślimy: własna działalność pod znanym szyldem przy pełnym wsparciu merytorycznym, marketingowym, a przede wszystkim finansowym. To właśnie ten ostatni rodzaj korzyści sprawia, że przedsiębiorcy chcący założyć własną działalność bardzo często decydują się na współpracę ze sprawdzonym franczyzodawcą. Nie inaczej jest w przypadku Stokrotki. Kładziemy jednak jeszcze większy nacisk na finanse, które staną się dla Ciebie solidnym wsparciem zarówno niezbędnym do założenia, jak i prowadzenia punktu tak znanej oraz cenionej marki, jak nasza. Zyskasz od nas pełną pomoc na start i w trakcie działania. Gwarantujemy Ci realny zysk, z którego będziesz w pełni zadowolony. Innymi słowy: mamy dla Ciebie pieniądze! I chętnie Ci je podarujemy.

Korzyści finansowe z franczyzy Stokrotki - sprawdź, co możesz zyskać

Jakie profity finansowe dla Ciebie przygotujemy? Będą miały przeróżną formę. Wspomnieliśmy już o wsparciu na start – dofinansowaniu, dzięki któremu dostosujesz przestrzeń sklepu do potrzeb przyszłych klientów oraz własnych wyobrażeń, dbając jednocześnie o jednolitość wizerunkową marki. Proponowana forma wsparcia, na jaką możesz liczyć w ramach franczyzy na start, obejmuje aż 7% dodatkowego rabatu od zakupów w naszym centrum dystrybucyjnym.

Możesz na nas liczyć nie tylko na początku, ale także przez cały okres trwania współpracy. Wsparcie finansowe przełoży się zarówno na satysfakcjonujące zyski, jak i szkolenia dla pracowników przeprowadzone przed otwarciem sklepu, za udział w których przewidujemy dodatkowe bonusy. Do tego zadbamy o to, aby zatrudnione przez Ciebie osoby mogły liczyć na godziwe wynagrodzenie. Co miesiąc otrzymasz też retro rabat, który może przekroczyć 5% za zakupy dokonane w naszym centrum dystrybucyjnym. Już na początku gwarantujemy zyski na satysfakcjonującym poziomie. Tak godziwa i wysoka marża zapewni Ci płynność finansową oraz poczucie dobrze wykonywanej pracy.

Nasze wsparcie stanie się Twoim zyskiem!

To wciąż nie wszystkie korzyści finansowe, na jakie możesz liczyć, prowadząc współpracę franczyzową z marką Stokrotka. Zależy nam na tym, abyś nie żałował swojej decyzji oraz aby Twój biznes prosperował jak najlepiej przy naszym pełnym wsparciu. Otrzymasz swobodę, której nie ma żaden inny franczyzobiorca. W sposób swobodny, pewny i profesjonalny będziesz mógł podejść do realizacji własnych planów. Twój biznes pod naszą opieką da Ci mnóstwo satysfakcji!

Zarabiaj z nami i dołącz do Stokrotki! Korzyści finansowe możesz podzielić sobie na te, które otrzymasz już na początku współpracy bezpośrednio od nas oraz te, jakie zaczniesz dostrzegać niedługo po otwarciu sklepu. Przygotuj się na sukces i już teraz zastanów się, w jaki sposób wykorzystasz pozyskany w ten sposób kapitał. Zaufaj naszemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu wsparciu, jakie gwarantujemy po podpisaniu umowy franczyzowej. Pozwól, że będziemy wspierać Cię w Twoich planach najlepiej, jak potrafimy i dokładnie tak, jak tego od nas oczekujesz – podejmij decyzję jeszcze dziś!