Strona główna Współpraca Szkolenia dla franczyzobiorców
section divider

Szkolenia dla franczyzobiorców

Jako nasz franczyzobiorca otrzymujesz od nas nie tylko wsparcie finansowe czy marketingowe. Z przyjemnością przeszkolimy zarówno Ciebie, jak i Twoich pracowników, pod kątem standardów prowadzenia sklepów sieci Stokrotka. Dzielenie się naszą wiedzą, pozyskiwaną przez 20 lat obecności w branży handlu detalicznego to nie tyle obowiązek, co prawdziwa przyjemność. Przeprowadzimy Cię przez zmiany, jakie czekają Twój biznes, wskazując najlepsze rozwiązania i przekazując Ci to, czego sami nauczyliśmy się przez ten czas. Nie pozostawimy Cię samego z tym wszystkim, co otrzymasz w ramach franczyzy. Wprowadzimy Cię w świat naszych standardów, zaprezentujemy szereg możliwości, podarujemy narzędzia, z których będziesz mógł korzystać, a co najważniejsze - podzielimy się cennym doświadczeniem, z którego możesz korzystać bez ograniczeń.

 

Szkolenia z zakresu obsługi klienta

Co otrzymujesz w ramach naszego pakietu? O Twój rozwój zadbamy już od samego początku. Zaprosimy Ciebie oraz pracowników na profesjonalne szkolenia obejmujące sprzedaż, zarządzanie lokalem, nawiązywanie relacji z klientem, a także obsługę urządzeń oraz systemów komputerowych. Nie musisz przejmować się tym, że nie dysponujesz wiedzą w wymienionych obszarach. Wszystkiego nauczymy Cię od postaw. Dzięki nam dowiesz się, jak prowadzić sklep spożywczy Stokrotka, aby spełniać najwyższe standardy jakości. Zobaczysz to na przykładzie - zaprosimy Cię do jednego z najlepszych franczyzobiorców, który zaprezentuje, w jaki sposób wygląda zarządzanie przestrzenią sprzedażową. Będziesz mógł czerpać z doświadczenia zaprezentowanego w praktyce, a jednocześnie, już po pozyskaniu niezbędnej wiedzy, proponować własne rozwiązania.

 

Wiedza na temat zarządzania sprzedażą

Pakiet szkoleń dla franczyzobiorców obejmuje spotkania o różnorodnej tematyce. Tuż przed otwarciem sklepu zaprosimy Cię na kurs, w ramach którego otrzymasz szerokie kompendium wiedzy na temat prowadzenia sklepu. Z tą podstawową, ale niezbędną wiedzą, przejdziesz do dalszego, bardziej zaangażowanego działania. W pewnym momencie sam będziesz dzielił się pozyskanymi informacjami z pracownikami. Ich zresztą również nie pozostawimy bez wsparcia. Brak wiedzy z zakresu systemów komputerowych czy procesów operacyjnych nie jest też żadną przeszkodą. Nasi szkoleniowcy w profesjonalny i przystępny sposób przekażą wiedzę na ten temat. Twój zespół dowie się wszystkiego, co niezbędne w codziennej pracy w Twoim sklepie. Nie poprzestajemy jednak na tym: jako nasz franczyzobiorca możesz liczyć na udział w szkoleniach e-learningowych oraz spotkaniach organizowanych dla Ciebie i pracowników przez cały okres współpracy.

 

Rozwijaj swoje umiejętności w handlu detalicznym

Szkolenie do cenne doświadczenie, które pozwoli Ci poznać handel detaliczny od podszewki. Zdobywasz nie tylko wiedzę, ale także liczne narzędzia, z których będziesz mógł korzystać na co dzień podczas prowadzenia sklepu Stokrotka. Przekażemy Ci wszystko, co niezbędne, a abyś w przyszłości mógł samodzielnie prowadzić własny, dobrze prosperujący biznes i jednocześnie stać się dla nas nieocenionym wsparciem we wspólnym prowadzeniu sklepów Stokrotka.