Strona główna Współpraca Wsparcie marketingowe dla franczyzobiorców
section divider

Wsparcie marketingowe dla franczyzobiorców

Trudno mówić o dobrze prosperującym biznesie bez przemyślanych działań marketingowych. To właśnie umiejętne docieranie od odbiorcy sprawia, że wszystkie wcześniej podjęte decyzje przynoszą realne korzyści. Franczyza jest pod tym względem wyjątkowa. Z jednej strony prowadzisz własną firmę i realizujesz swoje założenia, a drugiej otrzymujesz pełne wsparcie marki, z którą współpracujesz w ramach franczyzy. Nie zabraknie Ci pomysłów na to, aby zareklamować ofertę i zyskać zainteresowanie oraz lojalność klientów. Dysponujemy szerokim doświadczeniem w tym zakresie. Posiadamy wypracowane narzędzia skutecznego docierania do odbiorców z wykorzystaniem zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych mediów. Wszystko po to, aby ułatwić Ci kontakt z klientami i pomóc Ci w rozwijaniu biznesu dokładnie tak, jak to sobie zaplanowałeś!

 

Możesz liczyć na wsparcie marketingowe Stokrotki

Stokrotka to sieć sklepów spożywczych z ogromnym potencjałem marketingowym. Jako nasz franczyzobiorca otrzymujesz najlepsze wsparcie zajmujące się reklamą, promocjami oraz nawiązywaniem kontaktów z klientem. Naszym wspólnym celem jest stałe przekazywanie bieżących informacji o ofercie, będące jednocześnie otwartym zaproszeniem do korzystania z przygotowanego przez nas asortymentu.

Jeśli chodzi o skuteczną promocję, nigdy nie pozostawimy Cię samego – co tydzień otrzymujesz bezpłatnie zaktualizowaną ofertę produktową w formie gazetki w atrakcyjnej szacie graficznej. Z taką samą regularnością zmieniamy billboardy, które kuszą oferowanymi nowościami. To jednak wciąż nie wszystko. Franczyza to nie tylko wsparcie w postaci drukowanych materiałów reklamowych, ale także usługa kolportażu w okolicy sklepu. Nakład dla jednej lokalizacji wynosi do 4 tysięcy sztuk. Ogłaszaniem, jak atrakcyjną i korzystną ofertą dysponujesz, zajmiemy się więc za Ciebie. Twoją rolą jest natomiast z otwartymi ramionami witać przybyłych klientów i zapewniać ich o wysokich standardach obsługi, o które dbasz w ramach naszej współpracy.

 

Atrakcyjna reklama zawsze, gdy tego potrzebujesz

Gazetki produktowe to nie jedyne pomysły na to, aby rozreklamować sklep w Twojej okolicy. W ramach wsparcia otrzymasz więc całe mnóstwo innych materiałów promocyjnych, takich jak plakaty, ulotki oraz katalogi sezonowe. Zadbamy również, aby promocja zyskała inną, znacznie bardziej powszechną formę: zaproponujemy Ci reklamę radiową oraz telewizyjną o zasięgu ogólnopolskim. To jednak wciąż nie wszystko. Wiemy, jak przyciągnąć uwagę klientów, ale także jak zachować ją na dłużej. Posiadamy liczne i ciekawe programy lojalnościowe, które stale udoskonalamy i w których uczestnictwo gwarantuje dostęp do atrakcyjnych nagród rzeczowych. Większa sprzedaż i zainteresowanie klientów w jednym? Pokazujemy, jak robić to dobrze. Bo to właśnie dzięki takim działaniom konsumenci tak chętnie do nas wracają!

 

Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia marketingowego Stokrotki

Wszystko to sprawia, że Twój sklep zyskuje w oczach klientów jako miejsce atrakcyjne, godne zaufania i takie, które warto odwiedzać każdego dnia. Proponujemy szeroko zakrojone, przemyślane wsparcie dla franczyzobiorców, z którego będziesz w pełni usatysfakcjonowany!