Strona główna Współpraca Zagospodarowanie i aranżacja sklepu
section divider

Zagospodarowanie i aranżacja sklepu

Można zapełnić sklepowe półki najlepszym towarem i zapewnić klientów o atrakcyjnych cenach – ale starania te spełzną na niczym, jeśli przestrzeń nie zostanie właściwe zagospodarowana. W przypadku takich sklepów jak Stokrotka, estetyka wnętrza pełni bardzo istotną rolę. Od tego, jak zostanie ono zaaranżowane, zależeć będzie zarówno zadowolenie klientów, jak i wygoda oraz bezpieczeństwo pracowników. Odpowiednio przemyślane ustawienie regałów, łatwy dostęp do produktów, przemyślana ilość miejsca na przechowywanie i sprzedaż to tylko niektóre elementy, jakie należy wziąć pod uwagę podczas aranżowania sklepu spożywczego. Jeśli zdecydujesz się na franczyzę ze Stokrotką, nie będziesz musiał zanadto głowić się nad wspomnianymi zagadnieniami. Chętnie Cię w tym wyręczymy!

 

Aranżacja sklepu ze Stokrotką

 

Projekt sprzedaży to bardzo ważny element, od którego zależeć będzie sukces prowadzonego biznesu. Oczywiście to nie jedyny czynnik – ale to właśnie przestrzeń będzie wpływać na zachowania zakupowe klientów. Warto zadbać zatem o aranżację pomieszczeń zgodnie z najnowszymi trendami w branży. Czujesz, że możesz nie podołać temu zadaniu? Nie zostawimy Cię z tym samego! Wspólnie wypracujemy projekt, który zapewni Ci zainteresowanie kupujących z jednej i satysfakcję sprzedających z drugiej strony. Pozwól, że wykorzystamy nasze wieloletnie doświadczenie w aranżowaniu sklepów spożywczych. Zagospodarujemy przestrzeń tak, aby każdy, kto się w niej znajdzie poczuł, że jego potrzeby zostaną zaspokojone... i zechciał w najbliższym czasie wrócić na kolejne zakupy.

 

Jak zaplanować wnętrze sklepu? Skorzystaj z naszego wsparcia!

 

Franczyza ze Stokrotką to nie tylko świetne warunki finansowe oraz możliwość rozwoju biznesu na własnych zasadach z czynnym wsparciem handlowym i marketingowym. To także pomoc przy atrakcyjnej i przemyślanej aranżacji planu sklepowego. Meble z produktami, takie jak regały i półki, warto ustawić zgodnie z ze sprawdzonym przez nas systemem. Sprzedaż detaliczną prowadzimy od lat. Doskonale wiemy zatem, w jaki sposób poprowadzić alejki sklepowe i jak zaaranżować kasy, aby wszyscy - zarówno klienci, jak i pracownicy – byli w pełni zadowoleni z tak wypracowanych rozwiązań. Należy pamiętać przy tym, że nie tylko wnętrze sprzedażowe wymaga dobrego planu. Potrzebuje tego także przestrzeń magazynowa oraz socjalna. Musimy znaleźć miejsce na przechowywanie czy rozpakowywanie asortymentu, a ponadto zadbać o dobre samopoczucie sprzedawców, których komfort pracy stawiamy na pierwszym miejscu.

 

Sklep Stokrotka – przyjemna atmosfera gwarantowana

 

Franczyza Stokrotki obejmuje wsparcie w każdym zakresie – także obejmującym takie zagadnienia, jak zaprojektowanie przestrzeni sprzedażowej. Wspólnie wypracowanie rozwiązania pozwolą na stworzenie miejsca, do którego klienci będą wracać z prawdziwą przyjemnością. Zaplanujemy każdy, nawet najmniejszy element sklepu. Zyskasz w ten sposób pewność, że wnętrze zostało wręcz uszyte na miarę sukcesu, który niebawem osiągniesz wraz z nami!